Прессекретарят на Белия дом Карин Жан-Пиер имаше експлозивен разговор с

...
Прессекретарят на Белия дом Карин Жан-Пиер имаше експлозивен разговор с
Коментари Харесай

Жан-Пиер се сблъсква с репортери, които я притискат относно посещенията на невролога в Белия дом: „Наистина се обиждам“

Прессекретарят на Белия дом Карин Жан-Пиер имаше избухлив диалог с репортера на CBS Ед О „ Кийф, защото администрацията на Байдън е изправена пред натоварен надзор поради неотдавнашните разкрития за многократните визити на специалист по заболяването на Паркинсон в Белия дом, което подхранва още въпроси по отношение на психологичното здраве на президента Байдън. 

Поредица от отчети, обявени за първи път от New York Post, демонстрират, че доктор Кевин Канард, невролог от Военномедицинския център Уолтър Рийд, който специализира в заболяването на Паркинсон, се е срещал няколко пъти с Лекарят на Байдън, доктор Кевин О'Конър, през последната година. 

По време на конференцията в понеделник Жан-Пиер неведнъж не удостовери визитите на Канард в Белия дом пред репортерите, базирайки се на опасения за сигурността и поверителността, макар обстоятелството, че името на Канард беше посочено в обществените дневници на посетителите.

p> След като Жан-Пиер избегна въпр...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР