Премиерът Росен Желязков обясни пред журналисти каква е процедурата за

...
Премиерът Росен Желязков обясни пред журналисти каква е процедурата за
Коментари Харесай

Желязков издаде името на новия главен секретар на МВР

Премиерът Росен Желязков изясни пред публицисти каква е процедурата за назначение на нови посланици и основен секретар на Министерство на вътрешните работи. Той направи коментар от Костинброд, където по-рано откриха нова детска градина.

По отношение на посланиците се планува авансово координиране с президента, то има една цел – да се синхронизират вижданията на президента и държавното управление във връзка с външнополитическата активност на страната в лицето на посланиците. Отдавна сме изпратили имената, президентът съгласува тези имена и на следващия ден с решение на Министерски съвет ще му ги предложим. Същото е и с основния секретар на Министерство на вътрешните работи, изясни той.

Утре с Решение на Министерски съвет по отношение на полученото координиране от президента ще предложим Мирослав Рашков, който извършва сега функционалностите за непрекъснат основен секретар, съобщи Желязков.
Източник: eurocom.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР