Моди: Облекчен съм, че Тръмп, Мелания и Джей Ди Ванс са в безопасност след стрелбата
Премиерът на Индия Нарендра Моди съобщи, че е „ омекотен да научи “, че президентът на Съединени американски щати Доналд Тръмп, първата дама Мелания Тръмп и вицепрезидентът Джей Ди Ванс са в сигурност след стрелбата по време на церемония вечеря на кореспондентите в Белия дом, предадоха международните организации и индийски медии, предава Българска телеграфна агенция.
„ Изпращам най-хубавите си пожелания за тяхната сигурност и положително здраве. Насилието няма място в демокрацията и би трябвало да бъде наказано абсолютно “, написа Моди в обществената мрежа „ Екс “.
Източник: fakti.bg
КОМЕНТАРИ




