Премиерът на Алберта Даниел Смит и нейното правителство на Обединените

...
Премиерът на Алберта Даниел Смит и нейното правителство на Обединените
Коментари Харесай

Обединените консерватори изразяват патриотизъм, след като MLA подкрепи сепаратистката петиция

Премиерът на Алберта Даниел Смит и нейното държавно управление на Обединените консерватори приказваха за непоколебимата си обич към Канада в понеделник, до момента в който опозиционната NDP ги упрекна в укриване на сепаратист.

„ Богато е, че те (NDP) слагат под подозрение (нашия) национализъм, когато преди малко пеехме националния химн в тази зала дружно “, сподели министърът по общинските въпроси Дан Уилямс пред залата измежду шумни намеци във въпросната сесия.

„ От тази страна на къщата, ние обичаме нашата страна. “

Смит повтори дългогодишната си поддръжка за това, което тя назовава суверенна Алберта в рамките на обединена Канада.

„ Това значи, че Алберта остава провинция в Канада и ние обръщаме внимание на доста същинското недоволствата, които хората имат по отношение на метода, по който сме били третирани от федералното правит...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР