Няма „сребърен куршум“ за ремонт на жилища, тъй като населението расте бързо: Трюдо
Премиерът Джъстин Трюдо споделя, че знае, че младежите са разочаровани от него и основното измежду тези разочарования е високата цена на жилищата, която остави мнозина младежите считат, че притежаването на жилище е недостижимо.
Въпреки това, Трюдо отхвърля критиците, които допускат, че федералното държавно управление е почнало да приема жилищното досие съществено едвам през последните няколко месеца.
„ Ние в действителност сме поеха задължения, които прибавят до към 300 000 нови единици през идващото десетилетие. Това са типовете неща, които би трябвало да ускорим, и няма един единствен метод да го създадем. Това, до което стигнахме, не е нито един сребърен патрон “, сподели Трюдо в изявление в края на годината за Global News, което се излъчва на Бъдни вечер в 11 часа сутринта източно време.
Канадската асоциация за недвижими парцели (CR...
Прочетете целия текст »




