Премиерът Бойко Борисов се изказа за базата на ЦСКА, за

...
Премиерът Бойко Борисов се изказа за базата на ЦСКА, за
Коментари Харесай

Премиерът Бойко Борисов се изказа за базите на ЦСКА

Премиерът Бойко Борисов се изрече за базата на ЦСКА, за която има разногласия сред два клуба - ЦСКА и ЦСКА 1948. Министър-председателят на България откри през днешния ден главно реконструираната и актуализирана зала „ Асикс Арена “.

" В връзките сред почитателите не се меся. Базата на ЦСКА си е на ЦСКА и за нищо друго не може да се употребява ", стартира министър председателят.

„ Това, което ние трябваше да осигурим – успокоение и благоприятни условия да се развива клубът, ние сме го създали. От там нататък си има цивилен организации на самите фенклубове, да седнат и да се схванат. Отборът им върви повече от добре ”, разяснява още Борисов.

„ ЦСКА е клуб, който може и три и четири клуба да поддържа постоянно. ЦСКА имаше тимове на времето, в които всички бяха национали и запаси им стояха национали, толкоз състезатели са имали. Да пожелаем триумф на всички тимове, изключително в челната тройка е доста забавно, лека бавно ще се развие шампионата “, приключи Бойко Борисов.
 

 
Източник: blitz.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР