Прекалено отдавна е вкарал своя последен гол в Разград за

...

В отчайващо дълъг период ЦСКА не се е разписвал в Разград

Прекалено от дълго време е вкарал своя финален гол в Разград за шампионата - преди 1334 дни, пресметна " Тема спорт ". За последно " алените " вкараха на на техния стадион преди 3 години и половина - на 6 април 2018-а, когато изгубиха с 2:3.
Тогава прецизен бе Пинто в 71-ата минута за 2:1 за ЦСКА, само че с два гола на Кешеру и Швиерчок в края " орлите " взеха трите точки и на процедура си осигуриха купата. Последваха 4 турнирни срещи в Разград, в които " алените " не означиха - два пъти дуелите приключиха 0:0 и два пъти столичани паднаха с по 0:1.
Така към този момент 379 минути ЦСКА не може да вкара на разградчани като посетител в Първа лига. За последно те завоюваха на " Лудогорец Арена " в шампионата на 5 ноември 2017 година - поврат за 2:1 с голове на Каранга и Меркадо. Тази победа е и единствената за ЦСКА в Първа лига в Разград. Междувременно,
Източник: sportlive.bg