Представителят от Лига 2 Нортхямптън си спечели преиграване срещу участващият

...

Рууни и компания ще преиграват срещу тим от Лига 2

Представителят от Лига 2 Нортхямптън си завоюва преиграване против участващият в Чемпиъншип Дарби Каунти, откакто дуелът сред тях от четвъртия кръг на ФА Къп приключи 0:0 на стадион „ ПТС Академи “.

Нападателят на домакините Вадайн Оливър бе най-близо до гола през първото полувреме. Нападателят на Нортхямптън изстреля снаряд, който разтресе напречната греда зад Рус.

Дарби владееше контрола на топката съвсем през целия мач, само че не съумя да заплаши по-сериозно стражът на домакините Дейвид Корнел. Този мач ще се запомни с един единствен прецизен удар по посока и на двете порти. Гостите в чийто редици с капитанската лента бе Уейн Рууни не нацелиха очертанията на вратата на Нортхемптън, нито един път.

Къртис Дейвис имаше отличен късмет да осъществя в интерес на гостите, само че не откри задачата и пропусна отлична опция.

Така след нулевото тъждество двата отбора стигнаха до преиграване в дома на Дарби Каунти – стадион „ Прайд Парк “.