Представителният тим на ФК ЦСКА 1948 се наложи над дублиращия

...

ФК ЦСКА 1948 разби дублиращия си отбор

Представителният отбор на ФК ЦСКА 1948 се наложи над дублиращия си тим с 6:1 в двустранна игра. През първото полувреме дуелът беше много равносилен. Мариян Тонев изведе футболистите, водени от Борислав Кьосев, напред в резултата. До края на частта Педриньо възвърне равенството.

През второто полувреме ФК ЦСКА 1948 взе самодейността и наложи доста сериозна доминация. Валентин Йосков направи обрата факт. Последва автогол на Стелиян Добрев и 3:1. Завърналият се от наем в Септември Валентин Йосков осъществя нови два гола и направи хеттрик. Крайният резултат в срещата 6:1 беше завършен от Стефан Цонков, който също се завърна от интервала си чартърен в Хебър.

Утре футболистите на ФК ЦСКА 1948 отпътуват за летен предварителен лагер в Словения, където ще премерят сили с Марибор, Сепси, Динамо Загреб и Панатинайкос. А като за край " алените " ще гостуват на Арис в Солун.