Представителният отбор на Локомотив (Пловдив) завърши наравно 1:1 при гостуването

...

Левски и Локо Пд поделиха точките

Представителният тим на Локомотив (Пловдив) приключи наедно 1:1 при гостуването си на Левски (София).

Ивелин Попов даде задатък на “сините ”, само че през втората част Джовани донесе точката на “черно-белите ”.

В началните минути Локомотив започва по-активно на терена. В 13-ата минута Боруков нахлу в наказателното поле и се опита да подаде, само че топката не стигна до състезател на Локомотив. В 18-ата минута Левски откри резултата. Центриране от фаул бе отклонено с глава към Ивелин Попов, който от близка отдалеченост се разписа за 1:0. В 26-ата минута Андриан Краев стреля рисково над вратата на Хоркаш. В края на полувремето “сините ” сътвориха нови две рискове. Динко Хоркаш бе на мястото си и не разреши на Кръстев и Роналдо да се разпишат.

В 65-ата минута Цунами откри Уелтън в наказателното поле на Локомотив, като последният стреля високо над задачата. В 76-ата минута пловдивчани изравниха. Матеус откри с дълъг пас Джовани в наказателното поле на Левски, като той незабавно стреля и се разписа за крайното 1:1.

В петък (28.10) Локомотив гостува на Пирин в Благоевград. Срещата на стадион “Христо Ботев ” е с начален час 16:15ч.
Източник: novinata.bg