Представителите на София-град и Софийска област се разминаха при жребия

...
Представителите на София-град и Софийска област се разминаха при жребия
Коментари Харесай

Ден преди началото на Световното първенство по футбол ще станат ясни и новите членове на Югозападната Трета лига

Представителите на София-град и Софийска област се разминаха при жребия за полуфиналните квалификации за влизане в Югозападната Трета лига за сезон 2026/27. Останалите четири състава са точно по два от двете области - Национал (София) и Надежда (Доброславци) от София-град, както и Костенец и Етрополе от Софийска област, а срещите са ден преди началото на Световното състезание по футбол в Северна Америка – четвъртък, 11-и юни.
Жребий за втория кръг от баражите за влизане в Трета лига-Югозапад: Национал (София) – ОФК Костенец в Самоков Надежда (Доброславци) – ПФК Етрополе в Ихтиман
Срещите ще се играят на 11-и юни (четвъртък) от 18.00 часа. При тъждество в постоянното време се минава непосредствено към осъществяване на дузпи. Победителите от тези две срещи ще попълнят състава на Югозападната Трета лига за сезон 2026/27. Югозападната Трета дивизия през новия сезон ще бъде с 18 тима, като от Втора лига слязоха Миньор (Перник) и Беласица (Петрич).
Източник: bta.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР