Представителите на Русе нямат загубен геймСъставът на Дунав (Русе) продължава

...

Волейболният Дунав е водач в група Д за юноши U20

Представителите на Русе нямат изгубен гейм

Съставът на Дунав (Русе) продължава сполучливия си ход в група Д от шампионата по волейбол на България за юноши под 20 години.

Представителите на Русе победиха като домакини Добруджа 07 (Добрич) с 3:0 гейма в мач от четвърти кръг, който се игра в зала „ Иван Ханджиев “. С това отборът, воден от Красимир Миронов, записа четвърта поредна победа в група Д и е лидер в класирането с 12 точки и без изгубен гейм. Добруджа 07 е на трета позиция с един триумф, три загуби и 3 точки, осведоми.

С триумф в този кръг се поздрави и съставът на Черно море (Варна), който се наложи над съгражданите си от Перун с 3:0 гейма.

С това волейболистите на Черно море, водени от Норман Недков, са втори в таблицата с три победи, една загуба и 9 точки. Съставът на Перун е на последна позиция без триумф.

В тази група няма директна квота за Държавни финали. Първите три от класирането след постоянния сезон не престават на спомагателни квалификации за Държавни финали.
Източник: dunavmost.com