Представители на ГЕРБ – СДС пристигнаха в президентската институция за

...
Представители на ГЕРБ – СДС пристигнаха в президентската институция за
Коментари Харесай

Представители на ГЕРБ – СДС пристигнаха в президентството за консултации с президента

Представители на ГЕРБ – Съюз на демократичните сили дойдоха в президентската институция за съвещания с президента Илияна Йотова преди връчването на първия изследователски мандат за сформиране на държавно управление.

За срещата с президента пристигнаха Томислав Дончев, Рая Назарян и Йорданка Фандъкова.

По-късно следва президентът да беседва с представители на парламентарните групи на „ Движение за права и свободи – Движение за права и свободи “, „ Демократична България “, „ Продължаваме промяната “ и „ Възраждане “.

По-рано през днешния ден президентът Йотова се срещна с парламентарната група на „ Прогресивна България “.
Източник: darik.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР