Представете си, че докато пътувате, чувате шума от водата на

...
Представете си, че докато пътувате, чувате шума от водата на
Коментари Харесай

Мъж монтира тоалетна в колата си

Представете си, че до момента в който пътувате, чувате шума от водата на тоалетно казанче, което да е в непосредствена непосредственост до вас .

Звучи изцяло неуместно, само че за един ексцентричен обожател на удобстват а - това е нещо, изцяло естествено, или най-малко толкоз, колкото естествени са някои неотложни потребности по време на едно дълго пътешестване.

Идеята се родила, до момента в който Георги Нончев пътувал към морето . Техническото осъществяване станало напълно инцидентно - мъжът купил два квадрата балатум, след това сграбчил чук и ъглошлайф.

За часове сръчният занаятчия трансформирал интериора на купето до неузнавемост и блъснал тавана по комфорт , т.е., премахнал е част от тавана.

" Не предлагам на другите да го вършат, тъй като е единствено с една цел - улеснение. Колкото и бързо да карам по автомагистралата, няма по какъв начин да ми бъде изцапана тапицерията. Направих всичко за към 3ч. с моноблок, балатум, тръба за изходно състояние, отвор за главата, инсталирах за тоалетната паница хартият и четка. Чадърът е значим за климата ", изясни Нончев.
Източник: dariknews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР