Председателят на “Възраждане Костадин Костадинов, народните представители Димо Дренчев и

...
Председателят на “Възраждане Костадин Костадинов, народните представители Димо Дренчев и
Коментари Харесай

Костадинов към синдикатите: “Възраждане” е против тегленето на какъвто и да е държавен дълг

Председателят на “Възраждане ” Костадин Костадинов, народните представители Димо Дренчев и Георги Георгиев  организираха среща в Народно събрание с представители на КНСБ и КТ “Подкрепа ”. 

 

От страна на синдикатите участваха Петър Мишев - стопански анализатор в КНСБ, Любослав Костов - основен икономист на КНСБ, Димитър Манолов - президент на КТ “Подкрепа ”, Атанас Качарчев - основен икономист на КТ „ Подкрепа “, Десислава Илиева - специалист на КТ “Подкрепа ”.

 

На срещата беше разискван бюджета на страната. Като Костадин Костадинов показа позицията на “Възраждане ”, която е изрично срещу тегленето на какъвто и да е държавен дълг. 

 

“Незаконното вкарване на България в Еврозоната докара до бюджет построен на база манипулирани данни. Този бюджет никога не трябва да бъде одобряван. В народен ефир Симеон Дянков говореше даже за свръхдефицит, заради това поискахме неговото чуване, само че беше отхвърлено. Ние сме изрично срещу този бюджет, изрично срещу сме и да бъде продължен. Искаме да бъде изработен нов бюджет, който да отразява действителната политическа конюнктура. ”, сподели ръководителят на политическата организация. 

 

Беше разисквана опцията за попълване на държавната хазна, в случай че се премисли държавната политика във връзка с пенсионните фондове, концесиите и свръхпечалбите на банките, което може да докара до внасяне на средства в държавната хазна. 

Източник: epicenter.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР