Председателят на СДС и водач на листата на коалиция ГЕРБ-СДС

...
Председателят на СДС и водач на листата на коалиция ГЕРБ-СДС
Коментари Харесай

Шефът на СДС: Не мисля, че през годините сме направили големи грешки от ГЕРБ-СДС!

Председателят на Съюз на демократичните сили и лидер на листата на коалиция ГЕРБ-СДС в Монтана Румен Христов бе специфичен посетител в „ Денят на Дарик “, с цел да разяснява настоящите вътрешнополитически тематики на фона на идните предварителни парламентарни избори на 19 април.

„ Бяха тежки години, през които минахме през доста на брой избори. Бяха излъчени от българските гласоподаватели нови спасители в лицето на господин Слави Трифонов, а в този момент упованията са към господин Румен Радев. Не мисля, че през годините сме създали огромни неточности от ГЕРБ-СДС. Сега има кандидат за първото място. Оставащият месец е много време. Последното проучване на „ Маркет линкс “ дава по-малка разлика сред първия и втория. Ние от ГЕРБ-СДС сме окуражени да работим за първо място. Румен Радев е наш главен конкурент “, съобщи Румен Христов.

„ ГЕРБ-СДС сме с богат политически опит. И със социология, и без социология ние се борим за първото място. Ние си работим на терен с нашите гласоподаватели и се надяваме да получим по-добър резултат от последния, тъй като се чака да се появят нови гласоподаватели. Ние ще насочим фокуса си към новите гласоподаватели, тъй като твърдият ни електорат е явен “, сподели още той.

Източник: darik.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР