Председателят на Народното събрание Наталия Киселова поздрави тенисистите Иван Иванов

...
Председателят на Народното събрание Наталия Киселова поздрави тенисистите Иван Иванов
Коментари Харесай

Киселова поздрави тенисистите Иван Иванов и Александър Василев с класирането им за финала в САЩ

Председателят на Народното събрание Наталия Киселова поздрави тенисистите Иван Иванов и Александър Василев с класирането им за финала на Откритото състезание по тенис на Съединени американски щати при юношите. 
Прочетете още
" Уверявам Ви, че Вашият исторически триумф донесе огромна наслада освен на феновете на тениса в България, само че и на всички българи ", показва в приветствен адрес ръководителят на Народното събрание.

Наталия Киселова показва убеденост, че постигнатото от двамата състезатели по пътя към финала на един от най-престижните шампионати в международния тенис се цени високо от всички фенове на този хубав и сложен спорт. Класирането Ви за мача за купата на сингъл в шампионат по тенис от Големия шлем при юношите за следващ път демонстрира качествата на младите българи – усърдие, непримиримост, непреклонен състезателен дух и предпочитание за победа, декларира тя.

„ Трофеят ще вдигне този, с който е Фортуна, само че за България Вие и двамата сте спечелили. Вярвам, че с високо вдигнати глави ще продължите своя състезателен път към нови върхови достижения. В България с неспокойствие ще чакаме да Ви приветстваме на върха в международния тенис и да споделим насладата Ви от успеха ", написа в поздравлението към тенисистите.
Източник: trafficnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР