Председателят на ГЕРБ проведе работна среща с представител на Бюрото

...
Председателят на ГЕРБ проведе работна среща с представител на Бюрото
Коментари Харесай

Бойко Борисов проведе важен разговор за партньорството между България и САЩ

Председателят на ГЕРБ организира работна среща с представител на Бюрото за Европейски и Евразийски въпроси към Държавния Департамент в София. По време на диалога бяха разисквани двустранните връзки и стратегическото партньорство сред България и Съединени американски щати, въпроси от сферата на защитата, енергийната съгласуваност и стратегическите инфраструктурни планове, които имат значение както за България, по този начин и за устойчивостта на цяла Югоизточна Европа. Сигурността в района на Близкия Изток и Югоизточна Европа също бяха измежду разискваните тематики.

акцентира, че както постоянно, ГЕРБ остава предвидим и пореден сътрудник на Съединени американски щати по всички основни цели, които укрепват евроатлантическата ориентировка на България и подсигуряват дълготрайна сигурност и икономическа непоклатимост на страната ни. Председателят на ГЕРБ беше безапелационен, че партията ще продължи да поставя всички старания в тази посока в българския парламент.
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР