ГЕРБ обяви водачите на листи в София! Борисов отново повежда в 25-и МИР
Председателят на ГЕРБ Бойко Борисов е лидер на листата в 25-и МИР в София. Това излиза наяве от обява в профила на партията в Instagram.
Втори след водача е районният координатор на ГЕРБ–Люлин и някогашен регионален шеф на София - Стефан Арсов.
В 24-ти МИР лидер на листата е Делян Добрев, а втори след него - дългогодишният кмет на София Йорданка Фандъкова.
В 23-ти МИР лидер е зам.-председателят на ГЕРБ Томислав Дончев, следван от ръководителя на Народното събрание Рая Назарян.
В листата на ГЕРБ - Съюз на демократичните сили в 23-ти МИР са и Тома Биков, Александър Иванов, Николай Алгафари и Мартин Милев. В 24-и МИР влизат Христо Гаджев и Даниел Александров, а 25-и МИР - Лъчезар Иванов, ръководителят на парламентарната правна комисия Анна Александрова и зам.-председателят на Младежи ГЕРБ в София Йоана Рашкова.
ГЕРБ-София ще записва листите си на 17 март.




