Пеевски: Надявам се, че колегите са разумни, няма да позволя на проруските партии да се гаврят с нашите хора
Председателят на Движение за права и свободи Делян Пеевски уточни, че Движение за права и свободи е втора партия и по думите му тя е доста сериозна организация, съобщи Дарикнюз.бг.
" Надявам се, че сътрудниците са рационални, няма да разреша на проруските партии да се гаврят с нашите хора. Нашите хора не са втора класа, те са първа класа и ще направя каквото би трябвало, с цел да никой не си разрешава да приказва по този начин. Проруските партии в лицето на " Възраждане " - това е доста рисково.
Пеевски не разяснява дали е разговарял с Ахмед Доган във връзка изключването на депутати от ПГ на Движение за права и свободи. Припомняме, че в четвъртък Пеевски разгласи, че партията не се разцепва и с Доган ще вървят дружно.
Източник: struma.com
КОМЕНТАРИ




