Председателят на ДПС и на ПГ на ДПС Делян Пеевски

...
Председателят на ДПС и на ПГ на ДПС Делян Пеевски
Коментари Харесай

Пеевски е предоставил на прокуратурата, МВР и ДАНС скандални записи

Председателят на Движение за права и свободи и на ПГ на Движение за права и свободи Делян Пеевски е изпратил в Министерство на вътрешните работи, ДАНС и прокуратурата записи, в които се чуват реплики като „ всекидневен кеш “, „ кеш в торби “, „ президентът с кеша “, оповестиха от пресцентъра на партията.

В сигнала на Пеевски се упорства за инспекция на достоверността на записите, както и за определяне на съответните лица, участници в диалозите.

" В случай, експертизите открият, че записите са същински, способените органи следва да подхващат задълбочено следствие дали са налице обстоятелства и условия за осъществени закононарушения ", акцентират в известието.

Пеевски припомня, че е неприемливо в една европейска страна сходни шумни, обществени скандални разкрития да не бъдат разследвани, а в случай че има отговорни – да не бъдат осъдени, което е доста неприятен сигнал за положението на битката с корупцията по високите етажи на властта към евроатлантическите сътрудници на страната и най-важното - че би трябвало да се работи поредно и непоколебимо за връщането на доверието на хората в законите и институциите в България.


Последвайте ни във и

Вече може да ни гледате и в
Намерете ни в
Източник: bnt.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР