Чакъров: ДПС скоро ще свика ръководните органи на партията
Председателят на Движение за права и свободи Джевдет Чакъров разяснява пред публицисти създалата се обстановка в Движението.
" Д-р Ахмед Доган е пределно явен, без недомлъвки, всички са осведомени с неговото обръщение. Колективните органи ще се съберат идващите дни. Ще се вземат решения ", сподели Чакъров.
" Колективните органи ще заседават, допускам с почетния ръководител, тъй че ще се вземат решения, хора се обаждат да споделят апела на почетния ръководител, тъй че позицията е ясна. Има правилник в Движение за права и свободи, който би трябвало да бъде спазен ", сподели Чакъров.
Припомняме, че в сряда вечер почетният ръководител на Движение за права и свободи Ахмед Доган изиска оставката на Делян Пеевски. Малко по-късно последва писмо от самия Пеевски. " Няма да се откажа и няма да предам хората, които ми дадоха доверието си! Не съм изменник! Никой не може да спре Новото начало ", гласи обръщението.
FaceBookTwitterPinterest




