Преди години една режисьорка се влюби в мен и толкова

...
Преди години една режисьорка се влюби в мен и толкова
Коментари Харесай

Влюбена режисьорка атакува Фицата, той скача през балкона

Преди години една режисьорка се влюби в мен и толкоз се вживя в тази роля, че трябваше да се спася с бягство от нея. “ Това сподели за „ България Днес “ Филип Аврамов - Фицата. Популярният артист обаче е предпазлив и не издава името на своята обожателка. Твърди, че не е разказвал до момента тази история на брачната половинка си. По това време бъдещата звезда на комедията прави първите си стъпки в кариерата и дружно с колежката си Касиел Ноа Ашер.
По думите на Касиел Ноа Ашер, режисьорката била „ надарена, само че доста, но доста грозна “. „ И също толкоз нападателна и дива “, сгъстява краските провокативната актриса. „ Филип се включи в подготовките и по-късно се почна една... Режисьорката се влюби смъртоносно в него.

" Разбирайте, филм на ужасите от пощурялото остаряло момиче “, спомня, си Касиел Ноа Ашер. „ Да, тъкмо по този начин беше. Тази жена имаше трагичен персонален живот. Беше и особен  темперамент, изолираше се. И несъмнено беше решила да открие любовното благополучие в мое лице, само че аз по никакъв метод не можех да отговоря на възприятията й “, разкри за вестника самият артист. В един миг вилнеещите у старата театралка пристрастености стигнали точката на шупване. След интервал на преследвания и кавги на ревнивост тя замъкнала Фицата в таванското си ателие. Заключила вратата, хвърлила, ключа, през прозореца и минала в непосредствено нахлуване.

„ Или си лягаме, или скачай! “, споделила режисьорката и Аврамов схванал, че ситуацията е доста съществено. По знамение съумял да се откопчи от фурията, да се изкатери на покрива и от седмия етаж на мускули, стъпвайки от балкон на балкон, да стигне до долу. „ Това не беше добра концепция. Става доста тежко, когато едната страна не, може да отговори. Аз не съм се поддал “, безапелационен е героят от „ Домашен арест “.

Филип Аврамов разкрива, че през годините е бил ухажван и от други дами, въпреки и не по този начин напористо. „ Навремето имаше бележки, в които се разкриваха възприятията. Получавал съм такива. Но моето разбиране е, че любовта би трябвало да е взаимна. Това, че обичаш някого, не значи, че той е длъжен да ти отвръща със същото “, счита Фицата.

Популярният артист изяснява тези „ неточности. “ със спецификата на специалността. „ Когато се вживееш дотам в някой от героите, започваш да не различаваш фикцията от действителността. Точно по този начин се получи и при тази режисьорка. Тя се асоциира изцяло с основната героиня в пиесата, жена, непознала любовта до 35-годишната си възраст, и проецира това върмен “. Фицата предизвести, че в случай че един артист потъне толкоз надълбоко в ролята, има заплаха да полудее.

„ Аз постоянно съм се стремял да представям нещата по-елегантно, по-лежерно пред публиката. Но знам, че един от героите във кино лентата „ Покаяние “ е стигнал до лудницата “, предизвестява топкомикът .
Източник: hotarena.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР