Преди два дни Царско село успя да се наложи с

...
Преди два дни Царско село успя да се наложи с
Коментари Харесай

Стойне Манолов: Явно Митревски се е подразнил, че загуби няколко пъти от Царско село

Преди два дни Царско село съумя да се наложи с 3:0 над Пирин (Благоевград) в мач от 30-ия кръг на efbet Лига. Така " царете " в трети следващ мач против " орлетата " съумяват да запишат победа и възможностите им за оцеляване в елита са все по-реални. След дуела треньорът на благоевградчани Радослав Митревски съобщи:
 Царско село продължава да мечтае за спасението след нова победа над Пирин (Благоевград) Царско село продължава да мечтае за спасението след нова победа над Пирин (Благоевград)
„ Българският футбол отново ще бъде захранван от футболисти от нашата школа, а не от играчи от школата и тима на Царско село. Този тим за мен пречи на българския футбол “.

Президентът на Царско село Стойне Манолов даде своя отговор, като разяснява и представянето на тима в последно време. Ето какво съобщи той пред " Мач Телеграф ":

„ Момчетата се оправят добре в последните мачове. Не мога да кажа, че не съм удовлетворен. Срещу Пирин играхме добре и справедливо се поздравихме с трите точки. Може единствено да ни радват такива мачове.

Думите на Митревски ги приписвам на неговата младост. Явно се е подразнил от това, че на няколко пъти загуби от Царско село. Вероятно не му е прелестно. Отдавам го на неговата младост и неумелост. Не е правилно по този начин да се приказва, доста са тимовете, които употребяват чужденци. И ние имаме предпочитание да играем с млади играчи и българи. Харесвам българския футбол и желая да се развива, само че действителностите са такива.

Предстои ни доста значим мач. Пътят за спасението минава през Враца. Най-малко не би трябвало да губим. Ако успеем да спечелим, ще бъде отлично. Аз съм сигурен, че и за двата тима това ще бъде мача на годината. Както те, по този начин и ние ще подходим съществено. Дано други фактори не опорочат срещата “, съобщи Манолов.
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР