Григорова: Терзиев и Ставрев да се извинят на служители на Столичен автотранспорт за лъжите си
Преди 5 дни стана ясно, че Васил Терзиев е наредил незабавна инспекция на оборудванията на “Столичен автотранспорт " ЕАД, след рисково приключване на повече от 8 хиляди литра дизелово гориво от резервоарите на общинското сдружение в поделението в " Малашевци ".
“За следващ път сме очевидци на незаконно безхаберие от страна на общинските съветници от икономическото болшинство в СОС към уговорките им като принципал на сдруженията, подчинени на съвета ", съобщи Васил Терзиев и разясни, че до момента в който те са впрегнали неимоверни старания да търсят несъществуващи проблеми в ръководените от Столична община предприятия, пропущат да изпълнят личните си отговорности.
Ето какво написа през днешния ден общинският консултант от " Българска социалистическа партия за България " в СОС Ваня Григорова по тематиката: " Дизелът си е там. Не е откраднат, не е изминал в земята. Благодарение на съответните й и навременни дейности на госпожа Радка Кънева - служителката, която е записала случая, са избавени 9 000 литра гориво. Терзиев и Ставрев дължат опрощение на всички чиновници на “Столичен автотранспорт " за лъжите и операциите по техен адрес! ".




