Десет години след шокиращата титла във Висшата лига Лестър изпадна в Лига 1
Преди 10 години Лестър завоюва купата във Висшата лига, а след тъждество 2:2 като хазаин на Хъл от 44-ия кръг на Чемпиъншип, „ лисиците “ отпаднаха в Лига 1. Няма път назад за Лестър, защото тимът изостава на седем точки от първия отбор над зоната на изпадащите.
Прочетете още
Хъл Сити поведе с гол на Милър в 18-ата минута.
В началото на второто полувреме Лестър възроди своите очаквания, откакто реализира поврат в границите на две минути. Първо Джеймс изравни от дузпа в 52-ата минута, а в 54-ата Томас направи резултата 2:1.
Оли МакБърни доста бързо охлади очакванията на домакините, изравнявайки резултата в 63-ата минута.
Лестър е предпоследен в класирането с 42 точки, до момента в който първият над чертата е Блекбърн с 49 точки. Така два кръга преди края на сезона „ лисиците “ отпаднаха от Чемпиъншип и през идната година ще играят в Лига 1.
Прочетете още
Хъл Сити поведе с гол на Милър в 18-ата минута.
В началото на второто полувреме Лестър възроди своите очаквания, откакто реализира поврат в границите на две минути. Първо Джеймс изравни от дузпа в 52-ата минута, а в 54-ата Томас направи резултата 2:1.
Оли МакБърни доста бързо охлади очакванията на домакините, изравнявайки резултата в 63-ата минута.
Лестър е предпоследен в класирането с 42 точки, до момента в който първият над чертата е Блекбърн с 49 точки. Така два кръга преди края на сезона „ лисиците “ отпаднаха от Чемпиъншип и през идната година ще играят в Лига 1.
Източник: trafficnews.bg
КОМЕНТАРИ




