Предаването Култ, на което водеща е Натали Трифонова ще се

...
Предаването Култ, на което водеща е Натали Трифонова ще се
Коментари Харесай

Би Ти Ви мести Натали Трифонова

Предаването " Култ ", на което водеща е Натали Трифонова ще се реалокира от съботния пладнешки ефир в неделния следобеден часови пояс.

 

Би Ти Ви взе решение освен да реалокира предаването на русокоската в нов ден, само че и да го излъчва в друго време – от 15:30 до 16:30 часа.

Колежките й от предаването " Търси се " – Меги Нели, ще продължат да се излъчват в събота в това време, само че с повторения. Така и не става ясна повода за тази рокада. До момента малкия екран не е предоставила каквато и да било информация по тази тематика.

 

Изглежда, че от програмата е било свалено и предаването на Радост Драганова " Животът по автентичен случай ", чиято водеща бе Алекс Сърчаджиева. Това евентуално се дължи на излизането на екипа в лятна почивка, а предаването ще се върне още веднъж на екрана през есента.

Инфо: Уикенд

Тагове: Натали Трифонова „ Култ “ „ Търси се “ Меги и Нели Алекс Сърчаджиева Радост Драганова btv
Източник: kliuki.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР