Д-р Даниел Илиев: Справяме се с липсата на сестри в краткосрочен и средносрочен план, но в дългосрочен има риск от остър дефицит
Пред риск от изострен недостиг на медицински сестри и експерти по здравни грижи е изправена в дълготраен проект регионалната болница във Велико Търново. Лечебното заведение е най-голямото в района и на него разчитат десетте общини, напомни за ФОКУС шефът доктор Даниел Илиев. В Деня, в който отдаваме респект към медицинските сестри и експертите по здравни грижи той поздрави своите сътрудници.
Не скри, обаче, че в сферата има проблеми.
" Ние се оправяме с недостига на медицински сестри в кратковременен и средносрочен проект, само че в дълготраен проект съществува риск този недостиг да се обостри мощно. Заради това би трябвало да се работи редовно и отговорно, и да бъдат създавани новите генерации, да бъдат въвеждани в практиката и да бъде възпитавана у тях любовта към специалността “, безапелационен е доктор Илиев.
Той добави, че най-сериозен проблем с фрагментите има в специалностите нефрология и диализа, както и в Първо вътрешно поделение, и в Отделението по физиотерапия.
Основните решения, съгласно него, са свързани с ускорение процеса по довеждане докрай образованието на медицински сестри.
" Това може да стане с някои законови промени, които да дадат опция медицински сестри с дипломи единствено за упражняване в България да имат по-кратък образователен развой. Освен това би трябвало да се намерения за категорията труд, достойното възнаграждение. Много е значимо и вътре в самите лечебни заведения, колективите да поддържат младежите и да ги основават, по този начин да се каже като привички, умения, атмосфера “, изясни шефът на регионалната болница.
Главната сестра на МОБАЛ Петя Андреева също поздрави своите сътрудници.
" Има проблем, има недостиг, само че се оправяме по някакъв метод. Разчитаме на младото потомство, което учи сега. Смятам, че в скоро време – до година – две казусът ще бъде решен, най-малко тук във Велико Търново “, уточни още сестра Андреева.
Не скри, обаче, че в сферата има проблеми.
" Ние се оправяме с недостига на медицински сестри в кратковременен и средносрочен проект, само че в дълготраен проект съществува риск този недостиг да се обостри мощно. Заради това би трябвало да се работи редовно и отговорно, и да бъдат създавани новите генерации, да бъдат въвеждани в практиката и да бъде възпитавана у тях любовта към специалността “, безапелационен е доктор Илиев.
Той добави, че най-сериозен проблем с фрагментите има в специалностите нефрология и диализа, както и в Първо вътрешно поделение, и в Отделението по физиотерапия.
Основните решения, съгласно него, са свързани с ускорение процеса по довеждане докрай образованието на медицински сестри.
" Това може да стане с някои законови промени, които да дадат опция медицински сестри с дипломи единствено за упражняване в България да имат по-кратък образователен развой. Освен това би трябвало да се намерения за категорията труд, достойното възнаграждение. Много е значимо и вътре в самите лечебни заведения, колективите да поддържат младежите и да ги основават, по този начин да се каже като привички, умения, атмосфера “, изясни шефът на регионалната болница.
Главната сестра на МОБАЛ Петя Андреева също поздрави своите сътрудници.
" Има проблем, има недостиг, само че се оправяме по някакъв метод. Разчитаме на младото потомство, което учи сега. Смятам, че в скоро време – до година – две казусът ще бъде решен, най-малко тук във Велико Търново “, уточни още сестра Андреева.
Източник: focus-news.net
КОМЕНТАРИ




