Пред парламента се провежда протест на привърженици на ДПС -

...
Пред парламента се провежда протест на привърженици на ДПС -
Коментари Харесай

Радослав Ревански, Ново начало: Ако Петков има нужда от гласове, да се обърне към деребеите от АПС

Пред Народното събрание се организира митинг на последователи на " Движение за права и свободи - Ново начало " от Гърмен. Те са се събрали поради изявление на Кирил Петков.

" Организирахме се през вчерашния ден, откакто видяхме в едно видео по какъв начин Кирил Петков пожела да види 350 индивида от село Гърмен. Първо да го ограмотим - село Гърмен е община - уважавана, с работливи хора. Те живеят добре и умерено и гласоподават за Движение за права и свободи. Да престане да се закача с нашата общественост, а да бъде по този начин добър да пристигна да ни види онлайн ", съобщи Радослав Ревански - кмет на Белица.

По думите на Ревански квотите на ПП-ДБ в Гърмен са взети " в уйдурма с деребеите от АПС ".

" Ако той няма гласове, да се обръща към тях ", прикани го кметът.

На митинга има към 400 души, главно от Гърмен, с тях е кметът на Якоруда, както и хора от Белица.

" Ударът по всеки един човек по депесарската общественост е удар по цялата общественост. Да престанат да се заяждат с нас, а да вземат решение проблемите на обществото ", съобщи Радослав Ревански.

Снимка: Десислава Кулелиева



Ревански предложения Кирил Петков на спор да обсъдят за какво ПП-ДБ няма поддръжка, а Движение за права и свободи отпред с Делян Пеевски има.

" Ние сме мирни и цивилзовани и по този начин ще бъдем. Както сподели господин Пеевски, това е последният кротичък митинг. За в бъдеще ще използваме всички форми на демокрацията ".






Последвайте ни във и

Вече може да ни гледате и в
Намерете ни в
Източник: bnt.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР