Пред 38-о училище в центъра на София снощи падна голямо

...
Пред 38-о училище в центъра на София снощи падна голямо
Коментари Харесай

Големи щети след бурята в София

Пред 38-о учебно заведение в центъра на София нощес падна огромно дърво. Пожарната е реагирала на сигнал, който е подаден в 12 часа и 4 минути след среднощ. На място е пристигнал екип на Първа районна работа, който е разрязал дървото. От Столична община пратиха екип на спешна помощ.

„ В двора на учебното заведение има голям брой дървета, някои от тях са на повече години. Знаем, че е падало дърво преди години в двора на учебното заведение. Тревожим се за тези остарели дървета. Разбира се, че поставяме грижи за тях. Наясно са институциите, от които това зависи. Беше въпрос на време да бъде решен казусът. За страдание, природата беше преди нас този път ", сподели шефът на 38-о учебно заведение Величка Таседжикова.

Източник: cross.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР