Правителството отпуска 16 милиона лева за ремонт на 8 самолета,

...
Правителството отпуска 16 милиона лева за ремонт на 8 самолета,
Коментари Харесай

Правителството отпуска 16 милиона лева за ремонт на 8 самолета

Правителството отпуска 16 милиона лв. за ремонт на 8 самолета, стана ясно на днешното държавно съвещание. Премиерът разяснява също покачвания рейтинг на София съгласно " S&P Global Ratings ".


Премиерът Борисов заяви, че държавното управление отпуска 16 млн. лева за осем самолета, на които ще бъдат сменени моторите.
Бойко Борисов, министър-председател: 16 млн. лева за осем самолета (МиГ-29 - б.р.), до момента в който дойдат Ф-16, да им бъдат сменени моторите, тъй че нашите летци да могат да си извършват отговорностите и да бъдат сигурни.
Премиерът Борисов заяви и новината, че интернационалната рейтингова организация " S&P Global Ratings " е повишила дълготрайния кредитен рейтинг на София от `BBB- на `BBB с позитивна вероятност и по този начин нашата столица е с най-голям кредитен рейтинг на Балканите.
Източник: bnt.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР