ПП ще предложи в СОС свой вариант за икономическа транспортна

...
ПП ще предложи в СОС свой вариант за икономическа транспортна
Коментари Харесай

ПП предлага нов вариант за по-високи заплати в столичния градски транспорт

Политическа партия ще предложи в СОС собствен вид за икономическа транспортна рамка със 150 лв. оптимално допустимо нарастване за всеки чиновник и 100% върху бонуса (за сервизните служащи и водачите, не на всекиго по равно), който подсигурява нарастване от 600 лв.. Това е опция за растеж на възнагражденията за дефицитните длъжности, заяви в студиото на " Офанзива с Любо Огнянов " общинският консултант от Политическа партия Драгомир Иванов.

Общинският консултант Драгомир Иванов, който е член на Kомисията по бюджет и финанси, изрази мнение, че шестдневната транспортна обсада не е провокирана от кмета Терзиев и негово безучастие.

" Блокадата бе интензивно мероприятие на доста равнища, нелегално непокорство и блокаж на София. Борисов самичък ни заяви, че софиянци би трябвало да си изстрадат смяната. Терзиев опита да беседва с протестиращите, направи единственото допустимо съответно предложение - за 100 лв. от горната страна на заплатите, само че това беше отказано. На идващия ден препоръчаната сума беше 180 лв., а на по-следващия - 100 лв. бонус за водачите и чиновниците в гаражите. Кметът свърши своята работа, само че нямаше чуваемост. Докато Борисов не реши да " хвърли през джипката " едни пари, с цел да отпуши превоза. 15-те милиона лв., отпуснати от държавното управление, ги няма за следващата година. Според мен единствено заслужилите би трябвало да получат нарастване ", съобщи Иванов.

Източник: cross.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР