ПП-ДБ ще върнат мандата веднага, щом го получат. Това стана

...
ПП-ДБ ще върнат мандата веднага, щом го получат. Това стана
Коментари Харесай

ПП-ДБ връщат мандата веднага, щом го получат

ПП-ДБ ще върнат мандата незабавно, щом го получат. Това стана ясно от изказване на Божидар Божанов от Демократична България. Именно той водеше договарянията за поддръжка на декларацията със законодателни начинания от страна на групировката. Надеждата им беше, че ще получат болшинство за по-нататъшни диалози за държавно управление. Днес обаче Божанов разгласи, че
вторият мандатоносител няма да се пробва да прави кабинет
Не може да вземем втория мандат. В момента, в който президентът ни предложения, сме подготвени да отидем и да го върнем, сподели той.

Анонсът идва след вчерашните диалози с ГЕРБ, „ Възраждане “, Българска социалистическа партия и Има Такъв Народ. По думите му при тях е станало ясно, че  „ няма поддръжка за нашия план “.

„ Имаше общо чувство, че предлаганият от нас метод, по който следва да протекат диалозите за държавно управление и
общо за бъдещо ръководство за страната се приема за положителен.
Видяхме остри съперници да сядат да беседват доброжелателни с една цел – да откри излаз от този тупик, в който сме сложени “. Това разгласи Людмила Илиева, която също бе част от преговорния екип.

Тя регистрира самия развой, по който протекоха диалозите отчитаме като позитив. Тепърва ще следваме този метод и ще го употребяваме за решение на наболели политически проблеми, даде обещание депутатката

Съпредседателят на Политическа партия Кирил Петков пък благодари на президента, че „ ни даде опция да проведем тези диалози и да тестваме дали в 50-то Народно събрание има воля да се оправим с най-големия проблем на България – корупцията и всички зависимости.

Източник: 24 часа
Източник: flashnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР