Повече от отличен старт направи тимът на АРДА U15 при

...

Арда U15 стартира с победа първенството

Повече от отличен старт направи отборът на АРДА U15 при старта на шампионата в Зонална група Пловдив, юноши младша възраст.

Младите футболисти на Емил Щерев записаха безапелационна победа с 4:0 като посетител на ФК Пловдив 2015.  Андрей Димитров открив още в 5-ата минута, а Ефе Мустафа в 31-ата повиши на 2:0. До края на първото полувреме футболистите на Арда U15 осъществиха още едно попадение посредством Сертан Мюмюн в 40-ата минута. След почивката имаше много положения за гол, само че подобен бе маркиран единствено още един път от Никола Добриков в 61-ата минута, с което той оформи и крайния резултат.