Повече от очевидно е, че кризата на средната възраст е

...
Повече от очевидно е, че кризата на средната възраст е
Коментари Харесай

Емануела вече не прилича на себе си

Повече от явно е, че рецесията на междинната възраст е треснала доста крепко Емануела, която единствено допреди няколко години бе измежду най-красивите изпълнителки в лекия род. Към днешна дата обаче надалеч не може да се каже същото.

На 8 ноември тя навърши 43 години, които явно са я стреснали, щом се пробва да се подмлади, подлагайки лицето си на безумни интервенции. Певицата бе коментатор в един от лайфовете на „ Биг Брадър “ и даже излизането на грубиянката Косара и любовният триъгълник към Беба, не можаха да привлекат толкоз мощно зрителското внимание, колкото новото лице на Емануела.

Певицата дотам е дръпнала очите си, че от фамозния й виолетов взор не е останала и диря. Носът, който тя от време на време изтънява, към този момент е съвсем на изгубване. Ботоксът и филърите са запълнили дотам лицето й, че никаква бръчица няма късмет да се покаже. Бузите и челото й обаче нямат нищо общо с предходните и са трансформирали Емануела до неразбираемост.

Изкуственият загар, който я караше да наподобява оранжева пред дребните екрани, ускори в допълнение издънките й. до този миг класацията за смяна във външния тип се водеше от Преслава, само че Емануела в действителност я остави надалеч зад себе си с изцяло променения си външен тип.
Инфо: Уикенд 
 

Тагове: Емануела ботокс филъри външен тип смяна очи нос
Източник: kliuki.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР