Повече от час след като от Бразилия обявиха идването на

...
Повече от час след като от Бразилия обявиха идването на
Коментари Харесай

Реал Мадрид странно мълчи за Анчелоти, но информира за други неща

Повече от час откакто от Бразилия оповестиха идването на Карло Анчелоти за селекционер, в Реал Мадрид не бяха загатнали нищо по тематиката. Вместо това от “Бернабеу ” излязоха с две информации, които обаче не са по тематиката с треньора. В случая “белите ” оповестиха, че Винисиус Жуниор и Лукас Васкес са с контузии, получени в миналото дерби с Барселона в неделя.

И при двамата обаче не се споделя какъв брой мачове ще пропуснат. Според " Кадена КОПЕ " няма нищо кой знае какъв брой съществено, като Вини ще се оправи до седмица, а Васкес даже ще може да играе против Севиля през идния уикенд.

„ След прегледите, направени през днешния ден на нашия състезател Винисиус Жуниор от медицинския екип, му е сложена диагноза навяхване на левия гален “, признаха от Реал за бразилеца.

“След извършените през днешния ден медицински проучвания на нашия състезател Лукас Васкес му беше диагностицирана мускулна травма в левия крайник ”, гласи информацията за Васкес.

Според испанските медии задачата е двамата да бъдат възобновени за мача от последния кръг в шампионата против Реал Сосиедад на 25 май.
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР