Пострадалият е в тежко състояние в УМБАЛ Бургас - изпаднал

...
Пострадалият е в тежко състояние в УМБАЛ Бургас - изпаднал
Коментари Харесай

27-годишен помориец преби почти до смърт мъж в Несебър

Пострадалият е в тежко положение в УМБАЛ Бургас - изпаднал е в кома

Мъж е пребит до безпомощно положение тази нощ в Несебър, излиза наяве от днешната полицейска хроника на ОДМВР Бургас. Инцидентът е станал в региона пред хранителен магазин „ Спести “, където потърпевшият е открит от туристи проснат на земята, в тежко положение след нанесен нечовечен побой.

На мястото неотложно са изпратени полицейски екипи.

Пострадалият е откаран с кола за спешна помощ в УМБАЛ-Бургас, където лекарите го настаняват в поделение „ Реанимация “. Констатирани са травматичен хематом, огнищна контузия на основния мозък и строшен череп. Мъжът е в тежко положение, с заплаха за живота. Към момента самоличността му не е открита.

Полицията реагира бързо и единствено за часове е задържан причинителят на побоя – 27-годишен мъж от Поморие. Той е арестуван за период до 24 часа, като против него е формирано досъдебно произвеждане.

Мотивите зад нападението остават неразбираеми.

От ОДМВР Бургас оповестяват, че работят по няколко версии, в това число битов скандал или персонален спор. Предстоят разпити на очевидци и обзор на видеозаписи от охранителни камери в региона.

Инцидентът повдига съществени въпроси за сигурността по морските ни курорти, изключително в разгара на туристическия сезон. Очаква се от полицията да дават нови детайлности за случая в идващите дни.
Източник: flagman.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР