Пострадалият е посочил пред разследващите своите подозрения – не само

...
Пострадалият е посочил пред разследващите своите подозрения – не само
Коментари Харесай

Само във Флагман.бг: Разследват умишлен палеж в ж.к.“Меден рудник“, изгорялото Ауди е на популярна фигура

Пострадалият е показал пред проверяващите своите съмнения – освен за поръчителя, само че и за причинителя

Пожарът, който изпепели два автомобила нощес пред блок 98 в бургаския ж.к. “Меден рудник “ е тенденциозен, научи Флагман.бг. Целта на офанзивата е лек автомобил Ауди А6 с бургаска регистрация, паркиран пред блока, защото притежателят му живее в непосредствена непосредственост.

Според оперативна информация колата е била залята със запалителна течност и запалена. Пожарът е унищожил изцяло Аудито и се е трансферирал към лек автомобил „ Шкода “, който също на процедура е погубен. Пожарът е засегнал, само че единствено отчасти още един автомобил.

Наши източници, които са добре осведомени с следствието оповестиха, че изгорялото „ Ауди “ е на известна фигура в Бургас – предприемач, който има ползи в няколко разнообразни бранша, в това число и охранителната активност.

Безспорно потърпевшият има запас, с цел да провежда отговарящ отговор, само че няма да го направи, безапелационни са негови близки.

По информация на Флагман.бг той е показал освен името на поръчителя, само че и на директния причинител.

Свалени са голям брой видеозаписи, а съгласно проверяващи е имало сериозна подготовка преди реализирането на огнената вендета. Неслучайно е определен този ден – събота вечерта, когато трафикът към ж.к. “Меден рудник “ и в самия комплекс е най-интензивен. Извършителите се пробвали да се прикрият, защото през седмицата в късните часове съвсем няма придвижване и елементарно можеше, само че в събота вечер е много по-различно.

Наши източници обаче настояват, че към този момент имало диря, по която се работи.

 

 
Източник: flagman.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР