Пострадалата е настанена в болница Канев със счупен кракВъзрастна жена

...
Пострадалата е настанена в болница Канев със счупен кракВъзрастна жена
Коментари Харесай

Шофьор блъсна пенсионерка при маневра на заден ход в Русе

Пострадалата е настанена в болница " Канев " със строшен крайник
Възрастна жена пострада при пътен случай на улица " Видин " в Русе, откакто беше блъсната от лек автомобил, извършващ маневра на заден ход. Инцидентът е станал в събота, 6 декември, към 11:51 часа, в региона на паркинга на магазин " Била ", оповестиха от Областната дирекция на Министерство на вътрешните работи – Русе.
Инцидентът
Според първичните данни на полицията, лек автомобил с марка " Мазда ", ръководен от 52-годишен мъж, е подхванал придвижване на заден ход с маневра към паркинга на комерсиалния обект. По време на маневрата автомобилът е блъснал 72-годишна жена, която в този миг е пресичала улицата.
Състояние на потърпевшата
Веднага след случая потърпевшата пешеходка е била откарана от екип на Спешна помощ в УМБАЛ " Канев ". След осъществените прегледи лекарите са открили фрактура на подбедрицата на дамата. Тя е оставена за лекуване в болничното заведение.
Действия на полицията
Пристигналият на място полицейски екип е тествал лидера на автомобила за приложимост на алкохол и наркотични субстанции, като резултатите от двете проби са били негативни. На местопроизшествието е осъществен оглед.

Причините и събитията, довели до произшествието, се обясняват в границите на формирано досъдебно произвеждане.
Източник: dunavmost.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР