Комедия по френски
Постер на кино лентата Режисьор е Александра Льоклер
“Споделен мъж ” е една от по-интригуващите министър председатели в края на годината и ще се хареса на ценителите на европейско кино и френски комизъм.
Ето го и сюжета: “Сандрин – щастливо омъжена от 15 години, с 2 деца – открива, че брачният партньор й има извънбрачна връзка. След като отминава първичния потрес, тя взема решение да се срещне със съперницата си Виржини и й насочва изключително предложение: да си поделят Жан. Виржини приема и двете дами вкарват обичания си мъж в новия метод на живот. Това, което наподобява като сбъдната фантазия – една седмица със брачната половинка, на другата с любовницата – се оказва не толкоз идеално за самия пострадал брачен партньор. “
На режисьорския стол комфортно се настанява Александра Льоклер, която е виновна и за сюжета.
В функциите са Паскал Демалан, Жосиан Баласко, Мишел Вийермос, Лоран Стокер, Джаки Беройер, Изабел Каре, Дидие Бурдон, Валери Бонетон.
Източник: trud.bg
КОМЕНТАРИ




