Поставеният под №4 Александър Зверев приключи участието си в Мастърса

...

Португалец елиминира Зверев във втория кръг на Мастърса

Поставеният под №4 Александър Зверев завърши присъединяване си в Мастърса в Индиън Уелс след проваляне в три сета от Жоао Соуса. Португалецът завоюва първия сет със 7-5, а Зверев взе втория със същия резултат.

В решителната трета част немецът поведе с 4-1, само че Соуса завоюва пет следващи гейма. Негови противник в трети кръг ще бъде канадецът Милош Раонич, който се наложи над 17-годишния си съотечественик Феликс Оже-Алиасим с 6-4, 6-4.

Хуан Мартин дел Потро мина втория кръг след безапелационен триумф над Алекс де Минор с 6-2, 6-1 за 69 минути. В идващия стадий аржентинецът ще спори с Давид Ферер. В различен мач от втори кръг №2 в схемата Марин Чилич победи унгареца Мартон Фучович със 7-5, 6-3. /БГНЕС
Източник: dnesplus.bg