Последният Царско село успя в два поредни кръга да постигне

...

Царско село спря победната серия на Лудогорец

Последният Царско село съумя в два следващи кръга да реализира положителни резултати против двата водещи тима в efbet Лига.
В мач от 24-ия кръг столичният отбор направи 1:1 с първенеца Лудогорец и по този метод „ орлите “ преустановиха серията си от пет следващи триумфа в родния футболен хайлайф през 2022-а година.

Царско село откри резултата край Околовръстното шосе през първото полувреме, когато Лукас Мартинс поведе тима си с гол в 12-ата минута, но Оливие Вердон изравни резултата за разградчани в 56-ата минута и на процедура оформи крайния резултат в София.

Така Царско село направи две следващи равенства против първия и втория в класирането у нас – Лудогорец и ЦСКА, а това се случи след идването на Стефано Макопи, който размени Андреа Сасарини отпред на „ царете “.
Източник: tribune.bg