Последният съперник на България от програмата на европейските квалификации Чехия

...

Чехия се изложи в контрола

Последният противник на България от програмата на европейските квалификации Чехия загуби с 2:3 от Северна Ирландия в контрола, играна в Прага. Поражението идва единствено дни след успеха на чехите против Англия с 2:1 група А на квалификациите за Евро 2020.

Северноирландците откриха посредством Пади Макнеър (9), а Джони Еванс (23) удвои задатъка им. В края на полувремето прецизен беше още веднъж Макнеър (40), който се възползва от подаване на Стивън Дейвис.

След почивката бяха направени доста смени и домакините взеха самодейността, с цел да измият срама от първата част. Владимир Дарида (67) и Алекс Крал (68) бързо понижиха изоставането на домакините, само че до края Северна Ирландия съумя да удържи преднината си.
Източник: fakti.bg