Пощенски служители на протест в Благоевград
Пощенски чиновници в разнообразни градове на страната, измежду които и Благоевград, излязоха на митинг, съобщи ФОКУС .
Те упорстват да се намерят средства от бюджета за обезпечаване на 5% нарастване на заплатите им със задна дата - от 1 януари.
Синдикатите от КНСБ показват, че спомагателните средства би трябвало да бъдат обезпечени посредством удължителния бюджет.
Протестната акция в Благоевград минава умерено и без напрежение.
Те упорстват да се намерят средства от бюджета за обезпечаване на 5% нарастване на заплатите им със задна дата - от 1 януари.
Синдикатите от КНСБ показват, че спомагателните средства би трябвало да бъдат обезпечени посредством удължителния бюджет.
Протестната акция в Благоевград минава умерено и без напрежение.
Източник: focus-news.net
КОМЕНТАРИ




