Португалия и Испания завършиха при равенство 0:0 в приятелска среща.

...

Португалия и Испания направиха истинско шоу, но без голове

Португалия и Испания приключиха при тъждество 0:0 в другарска среща. Двата отбора предложиха превъзходна игра, само че единственото изчезнало нещо в мача бе неналичието на голове.

Още в 3-ата минута Жерард Морено можеше да изведе напред гостите на стадион „ Жозе Алваладе “, само че изстрелът му попадна в ръцете на Руи Патрисио.

През първото полувреме играта се развиваше на високо движение, само че заплахите пред двете порти липсваха.

Снимка: БГНЕС  Португалия и Испания направиха същинско шоу, само че без голове
В 53-ата минута капитанът на Португалия Кристиано Роналдо стреля от границата на наказателното поле, само че топката срещна напречната греда, което попречи на нападателят да осъществя страховит гол.

В 68-ата минута домакините за повторно нацелиха гредата. Ренато Санчес насочи топовен изстрел от въздуха, само че още веднъж топката не попадна в мрежата.

Малко по-късно Адама Траоре направи превъзходен пробив отдясно. Крилото нахлу в наказателното поле и подаде по земя към Дани Олмо към точката на дузпата. Младокът стреля, само че Руи Патрисио избави.

До края на дуела двата тима пробваха още рискови набези, само че и те не се увенчаха с шанс.
Източник: fakti.bg