ПОРТЛАНД, Орегон (AP) — Анфърни Саймънс постигна победното подреждане с

...

Саймънс печели с 0,2 секунди на часовника, когато Трейл Блейзърс победиха Нетс със 105-103

ПОРТЛАНД, Орегон (AP) — Анфърни Саймънс реализира победното нареждане с 0,2 секунди до края и Портланд Трейл Блейзърс направи четири- серия от загуби с победа със 105-103 над Бруклин Нетс в сряда вечер.

Саймънс приключи с 20 точки. Джерами Грант поведе Блейзърс с 30 точки и осем битки.

Микал Бриджис вкара 21 за Нетс, само че трябваше да напусне играта за известно време през второто полувреме след конфликт. Спенсър Динуиди добави 19 точки за Бруклин, който загуби четвъртата си поредна загуба.

Портланд изоставаше с 11, само че дръпна напред с 88-87 в средата на четвъртата четвърт при тройката на Грант.

Останалата част от пътя беше близо. Динуиди насочи чифт фаул удари 1:48 преди края, което даде преднина на Нетс със 101-97. Но по-късно Саймънс удари флоутър, който изравни резултата на 101, преди включването на Грант 9,1 секунди преди края даде преимущество на Портланд със 103-101.

Поставянето на Кам Джонсън изравни мача още веднъж и...