Нова тежка катастофа в София, кола е обърната странично СНИМКА
Поредна тежка злополука стана през днешния ден в София. Инцидентът е на бул. „ България “ в София, в сектора сред бул. „ Тодор Каблешков “ и Околовръстния път в посока квартал „ Бояна “.
Най-малко два автомобила са се блъснали, като единият от тях се е обърнал страничното на пътя.
Нанесени са съществени материални вреди.
Все още не е ясно дали има потърпевши.
Очаквайте детайлности!
Снимка: Giovanni Baschi
Най-малко два автомобила са се блъснали, като единият от тях се е обърнал страничното на пътя.
Нанесени са съществени материални вреди.
Все още не е ясно дали има потърпевши.
Очаквайте детайлности!
Снимка: Giovanni Baschi
Източник: glasnews.bg
КОМЕНТАРИ




