Поредицата от победи на Манчестър Юнайтед продължават, след като тимът

...

Юнайтед взе дербито с Арсенал, Рашфорд с два гола

Поредицата от победи на Манчестър Юнайтед не престават, откакто отборът победи като хазаин Арсенал в дербито на кръга във Висшата лига. Двубоят приключи 3:1, а два гола за Юнайтед вкара Рашфорд, дебютен гол осъществя Антъни, а за Арсенал се разписа Сака.
Прочетете още
В 12-та минута Арсенал откри след попадение на Мартинели. Попадението обаче беше анулирано поради фаул на Йодегор против Ериксен малко преди гола.

В 35-та минут Юнайтед поведе. Ериксен изведе Бруно Фернандеш, който бе повален от Габриел. Преди нарушаването португалецът продължи офанзивата, топката стигна до Антони, който чудесно приключи и ознаменува дебюта си с гол.

В 60-та минута Варан сгреши, Йодегор опита да изведе Жесус, само че топката бше избита и се озова в Сака, който изравни - 1:1.

В 75-та минута Ериксен беше изведен самичък против Рамсдейл и подаде към Маркъс Рашфорд, който осъществя на празната врата - 3:1.

В четвъртък Арсенал гостува на Цюрих в Лига Европа, а Юнайтед е хазаин на Реал Сосиедад също в Лига Европа.
Източник: trafficnews.bg