Голф и Ауди си „премериха акъла – не стигна и за двамата ВИДЕО
Пореден епизод от българския сериал „ Аз съм по-голям от теб “ се разигра този път в столичния квартал Младост 3 – с основни герои две коли, две егота и нито грам разсъдък.
Видео, оповестено във Фейсбук групата „ Катастрофи България “, демонстрира по какъв начин водач на Volkswagen Golf и лидер на Audi вземат решение да изяснят кой е „ по-по-най “ – непосредствено на пътя, в придвижване, пред очите на всички.
Сценарият е типичен: първо леко избутване, след това засичане, по-късно още малко нерви, още малко „ но ти ли бе “... и най-после – кулминационната точка. Аудито взема решение, че е време за край и „ затваря “ Голфа напречно, като при маневрата колата се удря и в мантинелата. Перфектен свършек на един пътен балет, заслужен за... тенекеджийски Оскар.
Както саркастично отбелязва един от коментиращите: „ Меренето завърши сполучливо. За тенекеджиите. “
Други също не останаха безмълвни:
„ Добре е, наиграха се “
„ Едва понеделник е... “
„ Какво вършат тези идиоти бе? “
Според мнения под видеото, напрежението сред двамата водачи е почнало още по-рано – с „ разминаване в ползите “, което бързо е прераснало в проява на пътно самочувствие.
И въпреки финалът на клипа да не демонстрира какво се случва по-късно, едно е ясно – победител няма. Освен може би автосервизите.
А моралът? Ако ще си „ мерите “ нещо – пробвайте с IQ. Там най-малко няма да има вреди по ламарината.
Видео, оповестено във Фейсбук групата „ Катастрофи България “, демонстрира по какъв начин водач на Volkswagen Golf и лидер на Audi вземат решение да изяснят кой е „ по-по-най “ – непосредствено на пътя, в придвижване, пред очите на всички.
Сценарият е типичен: първо леко избутване, след това засичане, по-късно още малко нерви, още малко „ но ти ли бе “... и най-после – кулминационната точка. Аудито взема решение, че е време за край и „ затваря “ Голфа напречно, като при маневрата колата се удря и в мантинелата. Перфектен свършек на един пътен балет, заслужен за... тенекеджийски Оскар.
Както саркастично отбелязва един от коментиращите: „ Меренето завърши сполучливо. За тенекеджиите. “
Други също не останаха безмълвни:
„ Добре е, наиграха се “
„ Едва понеделник е... “
„ Какво вършат тези идиоти бе? “
Според мнения под видеото, напрежението сред двамата водачи е почнало още по-рано – с „ разминаване в ползите “, което бързо е прераснало в проява на пътно самочувствие.
И въпреки финалът на клипа да не демонстрира какво се случва по-късно, едно е ясно – победител няма. Освен може би автосервизите.
А моралът? Ако ще си „ мерите “ нещо – пробвайте с IQ. Там най-малко няма да има вреди по ламарината.
Източник: glasnews.bg
КОМЕНТАРИ




