Пореден епизод от българския сериал Аз съм по-важен от теб“

...
Пореден епизод от българския сериал Аз съм по-важен от теб“
Коментари Харесай

Голф и Ауди си „премериха акъла – не стигна и за двамата ВИДЕО

Пореден епизод от българския сериал „ Аз съм по-голям от теб “ се разигра този път в столичния квартал Младост 3 – с основни герои две коли, две егота и нито грам разсъдък.

Видео, оповестено във Фейсбук групата „ Катастрофи България “, демонстрира по какъв начин водач на Volkswagen Golf и лидер на Audi вземат решение да изяснят кой е „ по-по-най “ – непосредствено на пътя, в придвижване, пред очите на всички.



Сценарият е типичен: първо леко избутване, след това засичане, по-късно още малко нерви, още малко „ но ти ли бе “... и най-после – кулминационната точка. Аудито взема решение, че е време за край и „ затваря “ Голфа напречно, като при маневрата колата се удря и в мантинелата. Перфектен свършек на един пътен балет, заслужен за... тенекеджийски Оскар.

Както саркастично отбелязва един от коментиращите: „ Меренето завърши сполучливо. За тенекеджиите. “

Други също не останаха безмълвни:

„ Добре е, наиграха се “

„ Едва понеделник е... “

„ Какво вършат тези идиоти бе? “

Според мнения под видеото, напрежението сред двамата водачи е почнало още по-рано – с „ разминаване в ползите “, което бързо е прераснало в проява на пътно самочувствие.

И въпреки финалът на клипа да не демонстрира какво се случва по-късно, едно е ясно – победител няма. Освен може би автосервизите.

А моралът? Ако ще си „ мерите “ нещо – пробвайте с IQ. Там най-малко няма да има вреди по ламарината.
Източник: glasnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР