Заснет е последният епизод на едно от най-обичаните български предавания
Популярното телевизионно предаване Кой да знае е на прага на своя край – най-малко към този момент. Водещият Сашо Кадиев заяви посредством видео в обществените мрежи, че последният епизод от последния сезон към този момент е сниман. До него във видеото застанаха и капитаните на тимовете,Милица Гладнишка и Христо Пъдев, с които дружно означиха края на един натоварен ефирен интервал.
По думите на Кадиев, за едвам две години екипът е осъществил впечатляващите 238 епизода – брой, който надвишава първичните проекти. Ако се включат и специфичните двойни издания, общият брой на предаванията надминава 300. Самият водещ с усмивка означи, че продукцията безусловно е „ преизпълнила петилетката “ – знак за мощния интерес от страна на феновете.
Въпреки триумфа на формата, все още остава неразбираемо дали следва нов сезон и по кое време биха почнали възможни фотоси. Това оставя бъдещето на Кой да знае отворено, въпреки че предаването се утвърди като едно от желаните в българския ефирен ефир.
С страст в гласа, Сашо Кадиев призна, че на целия екип ще липсва контактът с публиката и силата на предаването. В типичния си закачлив жанр той насочи и любопитно предизвикателство към феновете – в случай че 500 000 души подпишат петиция, шоуто може да се завърне на екран.
Така ориста на Кой да знае остава ненапълно в ръцете на публиката, до момента в който окончателното решение на малкия екран занапред следва.
По думите на Кадиев, за едвам две години екипът е осъществил впечатляващите 238 епизода – брой, който надвишава първичните проекти. Ако се включат и специфичните двойни издания, общият брой на предаванията надминава 300. Самият водещ с усмивка означи, че продукцията безусловно е „ преизпълнила петилетката “ – знак за мощния интерес от страна на феновете.
Въпреки триумфа на формата, все още остава неразбираемо дали следва нов сезон и по кое време биха почнали възможни фотоси. Това оставя бъдещето на Кой да знае отворено, въпреки че предаването се утвърди като едно от желаните в българския ефирен ефир.
С страст в гласа, Сашо Кадиев призна, че на целия екип ще липсва контактът с публиката и силата на предаването. В типичния си закачлив жанр той насочи и любопитно предизвикателство към феновете – в случай че 500 000 души подпишат петиция, шоуто може да се завърне на екран.
Така ориста на Кой да знае остава ненапълно в ръцете на публиката, до момента в който окончателното решение на малкия екран занапред следва.
Източник: darik.bg
КОМЕНТАРИ




